| SuGuS_4597 a întrebat:

Sallz TPU
As vrea si eu niste exemple de ID-uri
Eu sunt mai nebunatica de fellaughing sunt mai punk sa zic asa cateodata ma imbrac colorat alteori numai in negru deoarece imi place si stilul gotic culorile mele preferate sunt : turcoaz si indigo am ochii verzi sunt mai " rebela " putin numele meu este Alexandra dar mi se mai spune Ale nu vreau neaparat numele meu in id-uri ca. nu prea suport totusi. incercati si un ex din alalaughing Imi place muzica. de genul Dj Aligator - Close To You sau SoLo - Imi amintesc...
Fundita

Răspuns Câştigător
| All3xutSsSa a răspuns:

Nu stiu ce zici de "kidlove. pink?" asta e tot ce mi-a trecut prin cap sper sa ajutetonguetongue

2 răspunsuri:
| silvik_7143 a răspuns:

Alee_crazykid_greeneye

| silvik_7143 a răspuns:

Alee_crazygrl...''grl'' de la girl laughing