| MestecGuma a întrebat:

Vreau si eu exemple de ID-uri imi place fff mult muzica rap si hip-hop.
Sun fata 14 ani... numele meu este alexandra dar nu vreau sa fie in id neaparat... am ochi verzi ma imbrac mai stilat sa zic asa. adica gen punk/emo cateodata numai in negru alteori colorata ca o sorcovalaughing adica mai ceva ca sorcovalaughing
cele mai multe si frum primesc funda

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Eu nu vă înțeleg...chiar nu ai atâta imaginație?
Și, ce legătură are punk/emo cu rap/hiphop?
?
Cât despre ID-uri, am o mie în gând, dar mi-e lene să le scriu:
al_emo_hope
Dacă te prinzi, e bine.
Dacă nu, tot bine e laughing

| opierdevara a răspuns:

1.ale_ale
2.alecsa.x
3.green_alee
si nu mai stiulaughing
sper ca ti-am fost de foloss.tongue

| MissLaura a răspuns:

ThE_gReEN_'Nd_thE_aLLYE mi-a luat ceva sa il scriu, sper ca iti place!

| BigsmilexD a răspuns:

Alle.green
Simplu si dragut kiss