| Eusunt132 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Sunt adolescent si nu ma pricep. Cam ce temperatura trebuia sa fie intr-o camera normala? Am 20.5 de grade acum si mi se pare ca este la fel ca afara.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Depinde si de corpul tau. Pentru mine 22 de grade sunt ok si pot sta in tricou si pantaloni scurti.

1 răspuns:
| EcceHomo a răspuns:

În codul lui Hammurabi scrie :"dacă cineva are nevoie de mai multe grade într-o cameră, și își permite să plătească cu câțiva șekeli în plus, poate încerca să crească temperatura din acea cameră cu câte grade dorește."
Dar na, e vechi codul. big grin