| WlD_3163 a întrebat:

Saluthappy. Am o problema care ma îngrijorează si va rog sa aveti un pic de rabdare si sa ma ajutati. Am facut dragoste cu prietena mea in urma cu 2 saptamani si penultima data in urmă cu 3 saptamani. Am purtat prezervativ de fiecare data. La final le-am umplut cu apa si nici unu nu era spart. Ultima data am vazut un lichid alb pe testicule la final nu sunt sigur daca era sperma desi era mai deschis la culoare decat sperma. Ei i-a întârziat ciclul 2 zile. I-a venit ieri (12.07) si nu a venit nici 24 de ore. Credeti ca este însărcinată sau e normal sa se intample asta? Va rog ajutati-ma si spuneti va rog ce ar trebui sa facem.

1 răspuns:
| NietzscheDesteptSiNarcisistSunt a răspuns:

Buna! Sincer cred ca poate fi insarcinata dar doar CRED! Cel mai ok pentru amandoi ar fi sa faca un test de sarcina. Faza nasoala este ca a trecut prea mult timp de la actul sexual pentru ca pastila de a 2 zi sa aiba vreun rost. Daca Doamne fereste a ramas, singura scapare ar fi avortul. Oricum poate fi doar o dereglare hormonala daca a facut sex primele dati. Testul de sarcina este cel mai indicat si nici nu costa mai mult de 15-20 lei.
Bafta sa nu fi ramas si numai bine!