| Raengar a întrebat:

Salut am o problema cu calculatorul de curand mi-am reinstalat windows xp iar browserul merge greu cand il pornesc de exemplu ma conectez la net si pornesc imediat browserul(firefox opera orice) si astept si astept si astept si pana incarca o pagine cred ca trec vreo 10 minute apoi il inchid deconectez netu iar incerc iar lag abia dupa vreo zece minute isi revine
cum as putea sa rezolv?

1 răspuns:
| wildangel77 a răspuns:

Schimba-i windowsul din nou fiindca acesta ori e prea slab pentru calkulatorul tau ori prea puternik,la mine tot asa s-a intimplat deoarece windowsul era prea puternik pentru calkulatorul meu si pina deschideam vreo ceva,asteptam mult, dupa ce am instalat alt windows, merge foarte foarte bine si acum desi nu l-am mai schimbat de 7 luni, succese! sper ca te-am ajutatwinking