| 7777 a întrebat:

Salut! Am o problena cand joc fotbal... pierd controlul mingiei sau uneori nu stiu ce sa fac cu ea. Pur si simplu ma emotionez si nu mai gandesc.Cand joc singur sau cu niste prieteni de pe strada, joc excelent imi ies scheme, suturi, etc... dar cand joc de exemplu pe stadion cu baietii mai mari (cu 1-2 ani)(eu am 15) sunt praf.Sare mingea din mine ca din coltu mesei. Cateodata nici macar cate o preluare nu imi iese. Nu stiu de ce mi se intampla asta.

Sfaturi...pliz

1 răspuns:
| AnneMarri a răspuns:

scapa de emotiiwinking cand joci cu aia pe stadion gandeste-te ca joci tot cu prietenii tai si ai sa vezi c-ai sa reusesti love struck dar convinge-te in mintea ta ca joci cu prietenii tai dragutule kiss