| 7777 a întrebat:

Salut! Am o problena cand joc fotbal... pierd controlul mingiei sau uneori nu stiu ce sa fac cu ea. Pur si simplu ma emotionez si nu mai gandesc.Cand joc singur sau cu niste prieteni de pe strada, joc excelent imi ies scheme, suturi, etc... dar cand joc de exemplu pe stadion cu baietii mai mari (cu 1-2 ani)(eu am 15) sunt praf.Sare mingea din mine ca din coltu mesei sad. Cateodata nici macar cate o preluare nu imi iese. sad. Nu stiu de ce mi se intampla asta.

Sfaturi...plizbig grin

Răspuns Câştigător
| b4g4b0ndu a răspuns:

Toata chestia e sa nu te mai emotionezi atat, eu joc de 7 ani si mi se mai intampla si mie uneori sa fiu emotiv, tu tot ce trebuie sa faci e sa te gandesti ca esti cu ai tai pe strada, sa incerci sa lasi emotiile si sa nu te mai gandesti ca nu poti sa sutezi sau sa te joci cu mingea incearca de mai multe ori,, si un sfatwinkingwinking exerseaza mai deswinkingwinkingwinking