| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am observat in filmele pentru adulti (chiar si romani) care au un penis destul de gros si chestia asta ma distruge psihic. Am 17 cm in erectie insa am impresia ca nu e foarte gros (Cel putin asa il vad eu) nu stiu cum sa zic, nu e nici chiar subtire, cam cat un tub de parfum am sa las o fotografie cu grosimea aproximativa (pe un obiect), nu am masurat circumferinta insa as dori sa intreb daca e normal...sau pot satisface o femeie in conditiile astea? Nu as vrea sa fac operatie pentru marire sau altceva...va rog ajutati-ma
https://imgur.com/0BX10sl (Cam asta este grosimea aproximativa) Va rog sa nu radeti, chiar nu este de ras cel putin pentru mine, sunt extraordinar de deprimat din cauza asta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai, bă, linistit. ca in orice film se mai si exagereaza. Sunt trucate.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Înseamnă că ai o dependență dacă nu mai faci diferența dintre film și realitate. Filmele pentru adulți nu sunt educative, nu le mai lua ca pe niște exemple.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Peretii vaginului se adapteaza la grosimea penisului., daca nu este de grosimea degetului mic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Altul care e peste media mondiala. Ba da chiar toti pe TPU aveti 17-19 cm sau toti v o masurati începând cu gaura fundului