| celebrulanonimz a întrebat:

Salut, as putea satisface o fata cu un penis de 14 cm la erectie si 11 cm circumferinta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, penisul tau are dimensiuni aproape normale. Poate ca grosimea este putin sub medie, insa in cazul majoritatii fetelor adolescente, are o grosime cat se poate de OK. Ai cu ce dar n-ai cu cine, asta-i adevarata... drama. Succes si mult noroc!

| celebrulanonimz explică (pentru corbulalbrosu):

Ei lasa ca se gaseste. Ca tata bandit. Awala

| celebrulanonimz explică (pentru corbulalbrosu):

Si mai am o intrebare... ce numesti tu prin fete adolescente? 14-15 ani?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru celebrulanonimz):

Un pic peste varsta prezentata de tine adica 16-17 ani. big grin

4 răspunsuri:
| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

O poti satisface cu un deget.