| Pho3nix a întrebat:

As avea si eu o problema.
Am un Samnsung Galaxy Mini si nu stiu cum naiba, dar s-a spart display-ul. Am avut un majorat aseara, l-am lasat intr-o borseta, si borseta pe o masa, ca am zis sa fie in siguranta, si probabil acea borseta a fost data jos, si ecranul de la telefon s-a spart. Altfel, nu pot sa-mi inchipui cum.
Il am in garantie, am fost la magazinul de unde e cumparat sa vad ce se poate face. Ma rog, raspunsul a fost acela la care ma asteptam si eu.
Ori sa-l trimita la Bucuresti sa-l repare ei cu cost, desigur, anulandu-mi garantia, ori sa-l repare aici, tot cu cost.
Si in final, intrebarea mea este, cam cat costa un Display pentru acest telefon? Sau macar asa in general.
Telefonul este bun, sunt foarte multumit, dar, am patit ce-am patit si mor de ciuda. Tin foarte mult la telefonul asta.
Multumesc, o zi buna!

1 răspuns:
| CrisutzuxD a răspuns:

Si eu am Galaxy mini.si il ador.nu vreau sa-l sparg de aia il tin mereu aproapelaughing