| IoanaMariaIonesc a întrebat:

Daca am spart display`ul unui telefon si am garantie la el. o sa mi`l repare?sad Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,Garantia este oferita pentru aparat.NU se garanteaza spargerea sau zgirierea lui.La multi ani si mult noroc.

5 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Nu este greu sa bagi un ochi pe www.okazii.ro si vezi cit costa un display. Poti incerca sa il repari la o unitate service le ai in lista cu certif de garantie contra cost Nu il da pe mina cioclasilor ca ii faci de 6 saptamini

| asasin2011 a răspuns:

Ba nu ti-l schinba ca aia e din vina ta numai daca se ardea el ti-l schinba sau il repara

| selfie a răspuns:

Nu stiu sigur. Normal cu garantia ar trebui sa ti-l repare, dar unii sunt asa... sa nu zic... ca zic ca nu e problema loc, ca persoana care are telefonul l-a stricat straight face. Unei prietene i-a intrat telefonul in apa si ii s-a stricat si au spus ca este vina ei

| callie2 a răspuns:

Nu sunt sigura da nu prea cred ca o sa zica ca e vina ta si nu intra in garantie gen telefonul nu mai functioneaza nu din cauza unor greseli de sistem, soft, mai stiu eu ci din cauza ta. asa am incercat si eu si mi-au tras-o cu ameteala de probleme de ordin mecanic si am ramasss ":-o"laughing

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Nu! De ce? Pentru ca displayul nu se repara.Cumpara-ti alt telefon