| Liviutz98 a întrebat:

As vrea un cod cs sa trag mai bine cu m4a1 si ak47 cu instructiuni complete de folosire. Sau un aim care nu misca tinta, daca da pe langa cap sa fie headshot dar sa arate tinta normala fara sa o miste. Funda si vot. Multumesc

Răspuns Câştigător
| LiK3 a răspuns:

Silent aim
1)Downloadeaza-l
2)Dai extract files
3)Deschide CS
4)Baga-l pe bara
5)Deschide Leis.exe
6)Have fun:)

Link >> http://www.youtube.com/watch?v=KQ2RKDXGOtk link-ul de download este sub video uitete atent acolo scriu si instructiunile de folosire in engleza
Pentru nelamuriri add evil_deeds62

2 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Apropo daca vrei sa iei unbban pe forum foloseste csounter strike 1.6 unban vezi ca til dau pe mess

| vasilicabye a răspuns:

LiK3 sigur este bun?
daca nu am steam merge?
sau doar cu steam?