| MZTSNK a întrebat:

Salut, ca tot e perioada balurilor, zilelor de naștere etc am și eu o întrebare. De fiecare data când m-am îmbătat am făcut-o cu vin sec pentru ca îmi place sa-l beau dar dacă am la dispoziție o băutura de care mi se face scârbă gen jb sau vodka ar trebui sa o combin sau ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| leapșa a răspuns:

1. Nu amesteca bauturile (ex. vin cu whiskey).
2. Pune-ti 50 de vodka/whiskey intr-un pahar de 250ml cu gheata si-l umpli cu suc. De preferabil Mountain Dew.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Sa n-o bei.

Vodka poti s-o iei cu suc de fructe.