| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre poezii? Mai sunt relevante in ziua de azi? Tinerii ar trebui sa le descopere? Au limita de varsta?
Daca sunteti pasionati de poezie aruncati o privire pe canalul meu de YouTube unde postez de cateva ori pe saptamana poezii create de mine

https://www.youtube.com/watch?v=BFmzOhKmn_I

1 răspuns:
| MPersephone a răspuns:

Orice s-ar spune, eu nu cred ca literatura isi va pierde vreodata relevanta. Ne aflam in era tehnologiilor, dar cu fiecare noua inventie apare si o noua creatie artistica. Cartile sunt introduse in calculatoare. Asa ca da, poeziile sunt inca relevante si vor fi pentru mult timp.