| ionbarsan1997 a întrebat:

Salut, daca dna director mi-a confiscat telefonul si stie codul de deblocare de la telefon de la un alt coleg, are voie sa imi acceseze datele din telefon?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Voie nu are, dar poate. Dar nu are voie nici că îți confiște telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voie nu are dar dacă vrea să-l acceseze, o să-l acceseze oricum.
Pentru binele tău să sperăm că nu ai chestii compromițătoare prin telefon (filmulețe erotice, păsărici goale, etc).

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mâine dimineată, du-te cu unul dintre părinți si ți-l va înapoia. Oricum, părintii tăi vor fi informati despre situatia respectivă. E mai bine să afle de la tine.

https://ro.koshachek.com/......-sunt.html

| Violleta2022 a răspuns:

Daca erai cu telefonul in scoala, da, are voie sa-l confiste si chiar sa vada ce ai in el.
Stai linistit ca vor fii insiintati parintii tai si vor vedea si ei, ceea ce a vazut d-na directoare in telefonul tau.

| mgtow a răspuns:

Pune amprenta ca sistem de blocare asa nu poate sa il acceseze

| darrio2007 a răspuns:

Si colegul de ce ar trebui sa stie codul tau? Greseala e a ta.