| TheSpectacularSpidey a întrebat:

Buna TPU am o mare problema! Telefonul meu a fost la un coleg care nu stia codul de deblocare si a tot incercat sa-l deblocheze pana mi-a cerut adresa gmail la telefon! Si eu habar nu am care e aia si nici parola nu o stiu! Ce anume pot face ca sa scriu iar codul pentru ca il stiu! Doar adresa de gmail si parola nu o stiu! Ma ajuta cineva va rog!?

3 răspunsuri:
| DARCEINGEĂL a răspuns:

Fa-ti un cont pe gmail. E foarte simplu.

| Hermyone a răspuns:

Pai, in primul rand, trebuie sa ai cont pe gmail, si pur si simplu iti introduci adresa si parola. Daca nu ai cont, trebuie sa iti faci (www.gmail.com).
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| kristynel11 a răspuns:

Cand ti-ai cumparat telefonul ti-a trebuit adresa de gmail ca sa iei aplicatii din Play Store. Asta e un indiciu.