| mirelv a întrebat:

SAlut Eu joc counter strike si as vrea si eu admin daca se poate pe redirecte am exp 3 ani

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| JoKeR4Car a răspuns:

Adica vrei admin pentru a face redirecte sau pentru a tine?
Eu nu am servar dar iti dau un sfat!
Daca vrei admin (nu conteaza servarul)trebuie sa ai si tu "ore jucate" sa vada admini ca este activ si din astea!
Daca dai o cautare pe google gasesti o gramada de servere de cs...
intra si tu pe unu care este mai multi intrebi "admin online... careva" si ii zici si tu ca esti dispus sa ti redirecte pentru un admin!
Sper ca te-am ajutat!

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Www.vips-zone.com/forum incearca sa lectiune noi2 sau vips o sa primesti

Succes