| AntonioKepslo a întrebat:

Salut, imi doresc tare mult sa imi fac un tatuaj pe pumn, acesta sa fie un leu. Aveti idee de unde imi pot lua cateva exemple cu unul frumos? Gen am cautat pe Google in jur de 4 ore ieri si nu am gasit cine stie ce. Daca aveti vreo schiță cu un leu cu sau fara coroana, lasati-mi un link, va rog. Multumesc enorm si o sa dau funda dupa ajutorul primit. Ah, imi cer scuze daca nu am ales categoria potrivita. ❤????

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Poti cauta pe aplicația Pinterest

2 răspunsuri:
| AntonioKepslo explică (pentru Denisa0954):

Am tot cautat?

| Denisa0954 a răspuns (pentru AntonioKepslo):

Cauta pe paginile tatuatorilor, sau vorbeste cu câțiva din ei sa ti faca o schiță dupa preferintele tale