| linaaaaaaaa a întrebat:

Am auzit acum cateva luni de la cateva persoane de un fond de ten asa zis "universal" care s-ar potrivi indiferent de nuanta pe care o ai. Am tot cautat pe net si pe tot felul de site-uri, dar n-am gasit nimic. Aveti idee cum se numeste? (Lasati si un link eventual)
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Lioele se numeste, ai grija ce alegi, iti poti lua mostrele de pe makeupshop.ro. Daca nu vrei sa ai o fata lucioasa, sa nu alegi Cc-ul laughing eu le-am avut pe majoritatea

| Anonymousgilr07 a răspuns:

TLM foundation Colour Changing

| linaaaaaaaa explică (pentru Anonymousgilr07):

Multumesc pentru raspuns, dar nu este acesta