| Ruxandra1998 a întrebat:

Imi spune`ti si mie o intamplare hazlie, dar sa contina multe numerale?happy
FUNDA + VOT [Promit]
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| ralucasweet a răspuns:

Sunt raluca dar sa trecem la intamplare;] ma plimbam odata pe un drum cu prieteni mei cei mai buni si vai de mine ce cald era afara dar chiar langa noi era o mica vale si am vrut sa ne balacim (jucam in apa) putin, am mers pana acasa pe furisi fara sa stie parinti si ne-am luat bichini si slipuri stiu eu apoi am ajuns la vale, toti prieteni mei au intrat dar eu nu, cand sa intru si eu iata ca am uitat sa-mi dau jos pantofi si a trebit sa stau, sa stau sa astept sa se uste si cand sau uscat atunci am vazut-o pe mami cum vine spre noi strigandune numele.Vai si nu am putut sa ma scald si eu!