| Cocooos a întrebat:

Cine imi spune cea mai hazlie intamplare din liceu primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Profu de mate are un obicei: ne trimite mereu să-i luăm cafea. Răzbunare pentru notele mici: un coleg s-a pişat în pahar şi apoi a pus cafeaua.

| Helăăăăăuu a răspuns (pentru AikkoxD):

laughing Buna idee! Excelenta!

5 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

I-am inlocuit anticonceptionalele prietenei mele cu pastile pentru gat.Acum ma uraste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De abia am terminat gradinita, dar nu-i nimic, ma pun sa intreb o vrajitoare ce am facut eu in liceu in vietile anterioare. Asteapta vreo doua secole.

| Cocooos explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ti-ai dat seama intrebarea era DOAR pentru cei care fac sau au facut liceul.

| LikeACandyxD a răspuns:

Pai, a fost o data ca nici o data EU.
Si am mers si vroiam sa fac o schema, vroiam sa fac roata. Si din greseala i-am dat un picor in "oua" unui sportiv big grin Si de atunci zice ca sunt dezmostenitoare laughing Sfarsit