| fantasy01 a întrebat:

La scoala este un baiat blond cu ochi albastri si este din a 7 A! Eu sunt pe a Va! Mie cam imi place de el dar o fata tot zice ca e iubita lui dar nu e adevarat! Acel baiat ma cunoaste am idul lui si am vb doar o sg data pe mess! Astazi un coleg de al lui l+a luat pe Delu (baiatul de care imi pl) si la adus la mine si a zis katre el: Uite-o ma pe iubirea ta! si apoi eu am luato la fuga dar el Delu ma striga si a fugit dupa mine dar eu am continuat sa fug! Acum am o intrebare! El ma place? de fiecare data cand ies in pauza cu o prietena eu ma mai uit la el si el la mine! El zice ca ii sunt simpatica! Deci pana la urma el ma place sau nu? Dau fundita Urgent!

Răspuns Câştigător
| YourFriend a răspuns:

Asta nu pot sa iti spun... dar din ce zici tu te cam place. Nu trebuia sa fugi atunci, si inca ceva... daca vrei sa stii daca te place sau nu, intreaba-l fata in fata. fundita?

2 răspunsuri:
| Ott a răspuns:

Eu sincer cred ca tine la tine >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa a 5-a?laughing Pff. Nu mai bine iti faci alte preocupari, specifice varstei tale?