| alex4410 a întrebat:

Mi-am facut un cont de League of Legends, mi-am instalat jocul insa cand ma loghez imi apare un mesaj:,,Trebuie sa iti schimbi parola de League of Legends imediat inainte de a te conecta si de a incepe jocul" si imi da un link unde pot sa schimb parola (nu pot sari peste aceasta operatiune). Cand intru pe link-ul ala ca sa-mi schimb parola imi spune:,, Mai întâi trebuie să creezi un invocator autentificându-te pe League of Legends, înainte de a te autentifica pe site-ul nostru." dar nu imi pot crea un invocator deoarece nu ma pot loga in joc, ce sa fac? sad

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Auzi, tu nu intelegi care-i faza. deci iti faci cont pe site, ti-l validezi pe mail si dupa aceea descarci jocu', faza cu trebuie sa schimbi parola apare la oricine dupa noile reguli de la LoL pentru nu stiu ce siguranta sporita, dar daca nu validezi contul nu cred ca ti-l ia in considerare. incearca si raspunde-mi daca-ti merge sau nu. bafta big grin