| Eliut a întrebat:

Nu pot sterge de pe stick, si nici nu pot adauga ceva fisiere pe el, si imi da urmatoare eroare : Error 0x8007045D: The request could not be performed because of an I/O device error. Please help. Funditatongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene dai clik dreapta pe stick si dai format si il formatezi si atat happy

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe el\format dupa formatare nu-l deschizi, iarasi clic dreapta\proprietati\instrumente\il scanezi apoi il poti deschide