| OchiiCaprui a întrebat:

Pana acum pe facebook imi aparea in coltu din dreapta sus un,, chenar" unde imi arata tot ce se intampla (commurile altora, like-urile. etc)
Dau funda cui imi zice cum fac sa-mi apara iar!
Scuzati categoria, dar am pus intrebarea de cateva ori si nu mia raspuns nimeni!

3 răspunsuri:
| Dubi19 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum sa fac...ma pueti ajuta si pe mine?

| Exedron a răspuns (pentru Dubi19):

Da-mi facebook-ul, id-ul, skype-ul tau si iti arat

| Exedron a răspuns:

Daca te uiti atent in lista cu prieteni care sunt online. Acel chenar are o banda gri deschis sus in dreapta in colt, daca pui click-ul pe el vei vedea ca poti trage de el adica sa il micsorezi
. Daca l-ai micsorat vei vedea ca in spatele lui va aparea chenarul mult dorit. Daca tot nu iti dai seama ma anunti si luam legatura pri facebook si iti arat cu print sau vedem noi. Mult noroc.