| FanMJJ a întrebat:

Salut, stie careva cum as putea afla ce numar de telefon am, precizes sunt pe vodafone.
FUNDA:d

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti apela *222 si alegi ramura unde iti spune... daca vrei sa afli care este numarul tau de telefon si acolo o sa ti-l spuna -! Deci e simplu *222 - si apoi tasta 2.
Sau daca ai un cunoscut cu numar de mobil pe care sa il suni si sa iti spuna el ce numar de telefon ai.
Sau trimite un Sms gol la 331.
Bafta!

| No a răspuns:

Suni pe cineva cunoscut si-l intrebi pe ce numar l-ai sunat. Sau daca e salvat, te uiti in contacte. big grin asa stiu eu.