| Miha_Mihaela_1978_Lj0H a întrebat:

Cum pot afla al cui este un numar de telefon in reteaua Vodafone?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu ai cum sa afli acest lucru; doar daca telefonul apartine unei persoane care este prietena cu prietenii tai. Intrebi cunoscutii daca stiu ceva despre acest numar. Daca te supara cumva ce spune persoana al carui numar nu-l cunosti te adresezi politiei.

| TheRealDaniel a răspuns:

Nu cred ca poti afla asta daca nu cumva cunosti un agent CIA sau FIB pe acolo smug