| Paul1123 a întrebat:

Sunt student in anul 1 si de curand mi-am dat seama ca nu e pentru mine (mentionez, sunt la buget). M-am decis ca o sa dau admiterea la Academia Fortelor Terestre din Sibiu. Din ce am observat pe site, nu sunt disponibile decat locuri la buget, eu fiind deja la buget, oare ma mai pot inscrie?

Răspuns Câştigător
| Robin13 a răspuns:

Suna la biroul de recrutare din cadrul judetului in care locuiesti(gasesti super rapid pe internet numarul de telefon)si afla aceasta informatie, insa din cate stiu eu, nu ai cum sa te inscrii daca esti deja la o facultate, la buget. Ei iti vor da informatii concrete. Seara faina!

1 răspuns:
| Paul1123 explică (pentru Robin13):

Salut, multumesc pentru raspuns, pana la urma am resusit sa rezolv, se poate rezolva de la sediul facultatii dar trebuie sa achiti integral tot anul, e ceva de alergat pentru niste acte, primesti o chitanta pe care o pui la viitorul dosar. Asta daca mai cauta cineva un raspuns la o asemenea intrebare. Toate cele bune!