| G._Danescu_Maria_1996 a întrebat:

As vrea sa aflu cateva detalii despre Academia Fortelor Terestre din Sibiu la ofiteri cate locuri sunt pentru fete, se dau probe sportive( si daca da in ce constau) si sunt locuri doar la buget? Multumesc mult

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Poti intra pe site al lor.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul oficial :
http://www.armyacademy.ro/admitere_cicluri.html

Toate cele bune.

| Dana211 a răspuns:

Pe site-ul lor sunt afisate locurile sau vor fi afisate cele care urmeaza sa se scoata plus materiile la care trebuie sa dai admitere. Probe sportive se dau. Poti intra pe site-ul MApN la sectiune cariere si ai acolo toate detaliile sau poti merge la centru de recrutare de la tine din oras si iti vor da cei de acolo toate informatiile de care ai nevoie. Si da, locurile sunt numai la buget.