| kapsunik99 a întrebat:

ajutati-ma va rog... este vreun mod prin care sa imi deblochez(debanez) contul de pe smallworlds? daca da atunci spuneti-mi va roog si mie cum fiindca are 43 de nivele, era bogat si am muncit mult la el. o fata care era geloasa pe contul meu mi-a dat raport de mai multe ori si sunt foarte trista... e banat pentru totdeauna. daca vreounul din voi sti cum sal debanez plzz sa-mi spune.

Răspuns Câştigător
| xDandreutzaxD a răspuns:

Trimitele un msj ca asa am facut si eu iar dupa un timp am primit msj de la ei in care au spus ca se mai uita peste caz.cryingSucces si daca ai noroc sa imi zici si miecrying

1 răspuns:
| SMALLWORLDS a răspuns:

Vand cont smallworlds cl 195 la doar 10000 gold pentru delalii add new.smallworlds. iar contul daca e banat ever ia-ti adio de la el