| AntonioAndrei1234 a întrebat:

Am niste intrebari legate de penis.
1. Cum se spala corect un penis?
2. Cum e mai bine sa urinez in picioare sau stand in fund?
3. Eu dupa ce urinez ma sterg la penis, e bine sau afecteaza vezica urinara? Ma simt incomod dupa ce o scutur sa mai simt urina in chiloti.

3 răspunsuri:
| BlackLight1987 a răspuns:

1 se decaloteaza și il poti spala cu gel intim si apă din abundență.
2 in picioare, de aia suntem băiețiwinking
3 nu afectează, este bine ceea ce faci si eu ma șterg ușor cu hartie igienica

| Bizon95 a răspuns:

1. cu peria de sarma, evident big grin

2. ASTA E SERIOS, chiar daca am facut katerinka la pct 1
e mai bine stand jos, intai faci mult mai putina mizerie (daca esti destul de inalt iti e greu sa "nimeresti", iar jetul nu vine constant) dar mult mai important iti relaxezi... instalatia si dai afara tot, alfel e foarte usor sa mai ramana si sa faci pietre la rinichi

3. aia e problema generala a baietilor, ultima picatura INTOTDEAUNA ajunge in chiloti

Răspuns utilizator avertizat