| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cind fac sex, in unele pozitii penisul de parca mi-ar apasa vezica urinara, si ma simt ft incomod si chiar dureros, ma lamureste cineva?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Esti fata sau baiat ca nu inteleg nimic din ce ai scris... daca esti fata cred ca ar fi sunat asa cand fac se in unele pozitii, simt cum penisul imi apasa pe vezica si ma simt foarte incomod.
atucni raspunsul meu este astfel: mai mult preludiu, lubrifiere, si schimbati pozitia intr-una confortabila pentru amandoi.

| Azµre a răspuns:

Se explic greselile laughing

| Lazy a răspuns (pentru Azµre):

What? esti prost?

| Azµre a răspuns (pentru Lazy):

Pai nu inteleg ce vrei sa intrebi? mai pune odata intrebarea corect sa stim ce iti raspundem? e greu? si fara jigniri