| Gabrielaproasta a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare importanta pentru voi, recent am intalnit o fata pe discord care este chiar de treaba, dar am impresia ca este cam proasta si voiam sa va intreb pe voi, pe fata o cheama Gabriela, voi credeti ca toate Gabrielele sunt proaste?

8 răspunsuri:
| Andreea482002 a răspuns:

Pai ai spus ca ai impresia ca e proasta. De unde stii ca doar face pe proasta cu tine?

| mastadont a răspuns:

De ce ar fi toate gabrielele proaste? Ce ai spus nu are sens.

| Eisenheim a răspuns:

Interesantă întrebare, interesant nume de user TPU happy in general numele nu e la întâmplare,de exemplu Dorel că tot se face mare reclamă cu el,e cam ghinionist, toți doreii sânt cam ghinioniști? Poate unul într-un domeniu altul în alt domeniu, probabil unele Gabrielei or fi mai puțin inteligente în unele domenii iar altele în alte domenii, dar până nu o cunoști efectiv, o perioadă de timp, e puțin probabil să îți poți face o idee corecta happy

| Catrice a răspuns:

Da

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Gabrielaproasta

Rank 1.425.224 din 1.425.224

Înregistrat la 3 Mai 2021

Ultima logare: 3 Mai 2021

Utilizator Junior
Vă mai mirați că de ce omenirea o ia la vale.Adulții care răspundeți la asemenea utilizatori sunteți cu mult sub ei.Cum să mai aibă încredere în voi copiii când voi întâi aveți nevoie de ajutor.

| gritt a răspuns:

Andreele sunt cele mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si mananca iarba, sa-ti faci aportul de nutrienti si bea pisat sa ti-l faci pe cel de sodiu