| LookingForU a întrebat:

Salut tuturor. Auziti...este un baiat pe care l-am intalnit acum cateva zile de care imi place. E dragut, de treaba si amuzant. Exact stilul meu. Uneori am impresia ca si el ma place. Credeti ca ar trebui sa il intreb daca simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| beatrice_2339 a răspuns:

Buna!:*
Sigur ca ar trebui sa il intrebi. In felul acesta sti daca ai pentru ca sa lupti.
Daca nu ii vei spune.el te poate iubi dar ca pe o sora straight face Asa mai bine ii spui si poate poate.smug si el te va iubi love struck
Sfatul meu este sa ii spui ce simti,poate si el este confuz, nu stie inca ce simte pentru tine, dar daca tu ii vei spune el va stie clar!
Succes!:*`
Funda`?love struckx

1 răspuns:
| ella_1888 a răspuns:

Teoretic ...asta e ceea ce trebuie sa faci in situatiile acestea, insa daca nu esti genul acesta de persoana, ell iti va arata daca te place sau nu tu doar fal sa intelega ca si tu il placi