| Gameplay_Cirus_1998 a întrebat:

Salut ciocoflenderii mei, as vrea eu sa va intreb, care este cea mai retardata si proasta persoana pe care a-ti intalnit-o (nu conteaza, pe internet sau in realitate). De ce credeti ca era prost si retardat si ce va facea? Astept raspunsuri, dragii mei ciocoflenderi.

1 răspuns:
| KLiNK a răspuns:

Salut ciocoflendere! Eu am intalnit o persoana care suferea de o boala de-asta care il facea retardat laughing si se juca cu o punga goala in continuu, invartindu-se in cerc. Dar cred ca tu nu te-ai referit la asta. Odata m-am luat la bataie cu un baiat mai mare ca mine nu un an (nici nu se cunostea ca este mai mare) si dupa ce i-am dat cateva "castane" zicea incontinuu "Ia ma mana de pe mine" dar eu eram la jumatate de metru de el rolling on the floor Cine stie, poate a ramas cu traume dupa castanele alea laughing