| RaulGonzzalles a întrebat:

am o intrebare in legatura cu sunetul: cand il pornesc se aude sunetul de pornire, dar daca pun o melodie pe youtube sau in winamp, nu se aude nimic. Care ma puteti ajuta? pls.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start ->Control panel -> Sounds and audio devices -> click pe tabul sounds -> aici in dreptul la speakers ai o bifa verde? vezi foto: http://i.imgur.com/pH46vTY.jpg

Intra in Start -> Run -> services.msc -> Enter (ca alternativa - Control Panel -> Performance and Maintenance -> Administrative Tools -> Services) si acolo din lista alege "Windows Audio". Vezi daca este pornit acest serviciu. Daca nu este il pornesti si verifici daca ai sunet.