| Florin_Geantă_1996 a întrebat:

Salut, am o problema cu sunetul la pc. Am un sistem 5.1 la youtube mi se aude sunetul dar cand redau o melodie in Winamp,BS Player, VLC, Windows Media Player nu se aude niciun sunet. Aveti vreo idee de la ce ar putea fi?

1 răspuns:
| Zoricutzu a răspuns:

Se poate de la setările audio ale pc.
Probabil sunt setate pentru 2 boxe sau daca este vreo mufa pentru căști conectată acea mufă trebuie scoasă, deoarece are un întrerupător mecanic care împiedică semnalul audio către alte ieșiri.