| Cosmin019 a întrebat:

cat ma costa sa inchiriez un pub pentru o seara, pentru un majorat?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai bine o sa afli la pub-ul respectiv, trebuie sa tina cont de cateva criterii: data (daca mai e ocupat in ziua aceea sau nu), locatie (unii taxeaza mai mult sau mai putin), ce-ti pun ei la dispozitie, nr de meniuri, invitati etc. Sunt multe chestii de luat in considerare si cel mai bine aflii de la ownerul pubului.

| Violleta2022 a răspuns:

Cateva mii de euro, depinzand de marimea si categoria lui.

Am un singur sfat sa-ti dau: in loc sa faci petrecere mare unde cheltuiesti atatia bani, ia-ti o vacanta si pleaca undeva 2-4 saptamani si te relaxeaza, bucurandu-te personal de abanutii minciti de parintii tai, in loc sa-i arunci pe prieteni si pe bautura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de pub, si depinde cate persoane ai, depinde daca cumperi mancare de la ei daca au, ca unele pub-uri te lasa sa vii cu mancarea de acasa daca cumperi bautura de la ei, si sa iti scada din pret. Spre exemplu sa comandati pizza daca ei nu fac mancare acolo.

| Adry05 a răspuns:

Realizezi ca asta depinde de pub, oras, zi, serviciile oferite/cerute, nu? Intreaba asta acolo, n-avem de unde sa-ti zicem noi