| annemona a întrebat:

ce credeti despre super bingo se castiga sau nu aveti rude prieteni cunostinte care au castigat sau pur si simplu e o mare tampenie

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Castiga cine are noroc, si maicamea a participat de i-au sarit capacele la loterie dar in zadar. Aici conteaza sa fii si optimista ca sa ai banii in mana, daca lasi totul in voia sortii nu castigi sau castigi cativa lei acolo; legea atractiei da roade inclusiv fara loterie sa stii http://idezvoltarepersonala.blogspot.com/......ctiei.html