| mikutzzza1000 a întrebat:

A castigat cineva de aici la super bingo metropolis?

Răspuns Câştigător
| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Nu am castigatcrying dar am cumparat bilete si imi place foarte mult emisiunea lor e amuzanta laughingSucces poate o sa castigi si tu nu se stie niciodata cand norocul iti bate la usa!winking o da a castigat si matusa mea o suma de bani nu ii sa potrivit un numar la extragerea aceea linie sau ceva in genu si au fost din judetul meu care au castigat tongue

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nici nu mi-ar placea sa castig, as face infarct si-as muri pe loc laughing

| Libelle a răspuns:

Cunosc pe cineva care a castigat un miliard de la mine din comuna

| andreii2 a răspuns:

Am castigat 100 lei la prima editie... daca aveam si topul ala castigam miliardelaughingbig grin

| sergiu76 a răspuns:

Da de unde atata noroc.nici nu mai cumpar bilete