| Cosmin019 a întrebat:

cum fac sa-mi treaca iritatia dupa ce m-am ras in partea intima? Ps sunt baiat

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

O să treacă de la sine in 3-4 zile.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Aștepți sau cauți ceva unguent care calmează iritatiile.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, va trece intr-o saptamana, cand mai cresc firele de par.
Asta ti s-a intamplat pentru ca te-ai ras in raspar, nu in sensul corect, in care creste firul de par.

| FaraNumePls a răspuns:

Dă cu niste crema, alifie. o sa ti treaca dupa cateva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti treaca singura. Daca bic-ul este naspa si taie foarte aproape de piele, parul care creste in loc, va avea portiuni unde creste sub piele, asta creaza de fapt iritatia. Firul de par ce isi face loc sa iasa inapoi prin piele, si nu mai iese prin fix acelasi loc, ci poate cu un micron, mai la stanga mai la dreapta happy