| VIATAeGREA a întrebat:

Cum si cu ce sa ma epilez in zona intima? sunt baiat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand crema epilatoare, eu folosesc si este ok.

| NatureSelf a răspuns (pentru anonim_4396):

Si nu raman urme? de asemenea nu ustura?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NatureSelf):

Nu ramin urme, inainte sa folosesti crema verifici pe o portiune mica de piele sa vezi cum reactioneaza, o aplici pe pielea uscata, iar dupa ce te speli te stergi si atat fara alte solutii. O sa gasesti detalii in prospect. funda?

| NatureSelf a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, eu nu dau funda, ca nu esu am pus intrebarea, apropo esti moldovian?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NatureSelf):

Conteaza?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan1o a răspuns:

Creme depilatoare e buna, ustura doar daca ai rani deschise, sgarieturi, dar in zona intima nu cred ca e cazul big grin
pui un strat subtire, pe pielea uscata, astepti cateva minute apoi te speli cu apa calduta si sapun...scrie pe ambalajul cutiei cum se foloseste...bafta multa

| Criiiis a răspuns:

Masina de tuns .iarba.glm cu crema sau cu benzi si cu epilatoru daca esti mai curajos

| wintermee11 a răspuns:

Nu recomand crema epilatoare in zona intima.personal am incercat si pe scrot ma ustura foarte rau.Cel mai la indemana ramane tot bicul si spuma de ras.crede.ma in 10 min vei arata ca un nou nascut.ma rog, aproape.S.auzim de bine!

| raallux a răspuns:

Pai.sa vedem...dai foc! Tu chiar nu ai ce face acasa?