| MateiGeorgian a întrebat:

De curand am devenit boboc al Colegiului Spiru Haret Mun. Ploiesti (mate-info) si as dori sa intru in grupul de pe messanger denumit Boboci Spiru Haret unde nu sunt doar boboci din cate am inteles.
Daca ma puteti ajuta ar fi grozav.
#daufunda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Care crezi ca sunt sansele sa dai peste careva din grup aia? Ia si contacteaza pe careva de acolo in privat si aia e.

5 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

De unde stii ca deja e un grup? Daca cunosti pe cineva te va baga el daca nu asteapta pana incepe scoala.

| MateiGeorgian explică (pentru PrintesaGumitaa):

Am aflat de la un verisor care are un coleg in acel grup. I-am zis sa imi dea si mie contul lui ca sa vorbim dar nu vrea.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru MateiGeorgian):

Nu vrea pentru ca poate nu este si te minte.

| MateiGeorgian explică (pentru PrintesaGumitaa):

Asta credeam și eu dar mi-a trimis screenshot cu membri. Și dacă îi întreb in privat ar fi creepy.
Dar tu faci ce vrei, daca nu vrei să ajuți nu mai raapunde

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru MateiGeorgian):

Sa stii ca chiar nu trebuia sa iti raspund, asa e cand vorbesc cu copii fara minte.
Daca ti se pare ca e creepy atunci nu te baga nimeni in grup si asta e. Alta solutie nu ai, ce crezi ca poate face cineva de pe TPU? Sa pirateze niste conturi ca sa fi tu bagat.
Si nici nu vei gasi pe nimeni pe TPU care sa fie in grupul ala. Bye