| xXveronikXx a întrebat:

este adevarat ca selena gomez si niall horan sunt impreuna?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| crissutina a răspuns:

Se pare că băieţii de la One Direction au mare căutare pe piaţa dragostei şi nu doar fanele sunt înnebunite după cei cinci britanici drăguţi ci şi vedetele de la Hollywood. Astfel, după ce Taylor Swift a decis să mai încerce o dată cu Harry Styles şi Selena Gomez pare să-şi fi pescuit un membru 1D. Este vorba despre Niall Horan. Deocamdată, acestea sunt doar zvonuri, dar în fiecare zvon este şi puţin adevăr. Un apropiat al Seleni a declarat că artista vrea să încerce cu un "băiat mai cuminte" după relaţia eşuată cu Justin Bieber şi toate semnele îl indică pe Niall. Cei doi au fost surprinşi şi de paparazzi împreună deci se pare că povestea se leagă. Vom vedea în viitorul apropiat cum se dezvoltă această mică bârfă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan sunt doar zvonuri.

| turchis2 a răspuns:

DA de mult de vreo 1 luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e cea mai mare minciuna intra pe adresa de facebook sau de twitter si o sa te convingi astea sunt doar minciuni.

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Niall ii cu Demi.