| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Ma simt asa imatura fiindca intreb asta aici????. Am 23 de ani iar un coleg de faculta 24. Ideea sta asa, el imi evita privirea sau daca ma uit la el isi schimba directia. E un pic agitat, fata in fata nu prea vorbeste cu mine, ma evita, dar cu restul e foarte degajat. Pe insta vorbim despre foarte multe chestii, dar asa cand e sa ne vedem, aproape deloc(in plus eu sunt timida de fel si nu ma bag in seama cu el). Oh si inca ceva, are prietena. Voi ce parere aveti? Oare ma place?

4 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

De unde sa știu eu.

| Jessica1235 a răspuns:

E posibil să te placă dar are prietenă și probabil de aceea încearcă să te evite și vorbește cu tine doar pe Instagram

| haileewatson a răspuns:

Frate, omul ala are iubita si tu esti atat de disperata incat intrebi daca te place? Daca te placea cu adevarat nu mai era intr-o relatie. Omul nu e interesat de tine mai mult decat o simpla prietenie.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu te place si nu are nici un interes pentru tine, odata ce are prietena!