| Field a întrebat:

SAlut TPU! Mi-am instalat windows 8 Pare foarte tare windows dar cand am dat sa intru in Cs... am un lag foarte infect..la video randerer OpenGL nu pot juca la D3D e lag foarte mare. iar la SOftware asa citodata e lag. In alte jocuri nu se intra in altele la fel e un lag infect. De ex Samp 30 min pana fac un pas. va rog ajutati-ma cu lagul macar cs sa pot jucabig grin Ms!

1 răspuns:
| Tchami a răspuns:

Inca Windows 8 nu este facut pentru jocuri.Trebuie sa mai astepti ceva timp, o sa apara si Windows 8 pentru jocuri.