| k3R0seN a întrebat:

Mi-am instalat de cuand windows vista si cand ma joc cs nu pot seta la video openGL ramane pe software si am arma pe mana stanga.Cum as putea seta sa fie openGL fara sa mi se apreasca cs.

Răspuns Câştigător
| FOKAA a răspuns:

Poi => Apasa click dreapta pe ecran personalize, display, change display settings, advanced settings, adapter, properties, driver, update driver, search automatically for updated driver software! (TUTORIAL FACUT DE MINE PE Win7 dar cred ca merge si pe Vista )