| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am instalat prima oara pe PC Windows 7! Si eu sunt un mare fan al cs-ului si nu-mi merge cand intru in CS zice "The specified video mode is not supported. The game will now run in software mode. " si ma trece pe software de pe OpenGL si este tare naspa si arma este pe mana stanga! Dau funda la cine ma ajuta sa rezolv problema!

Răspuns Câştigător
| Rando a răspuns:

Instaleaza driver-ul de la placa video si ar trebui sa mearga.

| Ad3l1nN a răspuns (pentru Rando):

Sunt instalate si am observat cami face asa la mai multe jocuri ca am downloadat Minecraft si imi face la fel!

1 răspuns: