| DJARUM a întrebat:

Sunt baiat! 12 ani
Am si eu o problema! Vreau sa sarut o fata pe care o iubesc foarte mult dar nu am tupeu! Cum as putea avea tupeu? Sa ma ajute cineva!(inclusiv baietii)Dau funda! big grin mersi

2 răspunsuri:
| DINOZAURUL_5305 a răspuns:

MAN,iti vorbesc ca un baiat care a trecut prin asta,nu regreta, daca ti la ea, sarutul va fi unicat, este ceva foarte frumos...totul vine de la sine.ai grija sa nu ii dai prea hard, ca nu prea o sa ii placa...

| Ely2010 a răspuns:

In primul rand nu poti sa spui ca o iubesti la varsta ta
iar daca chiar o placi sa de mult invit-o undeva,stai pe langa ea,vb cu ea pe mess, sun-o, fa-i complimente... apoi intreab-o ce simte pentru tine si spune-i si tu ce simtibig grin

funda?:d