| ZbaCK a întrebat:

Buna seara oameni! Am o problema. Imi place foarte mult de o fata, dar cand o vad nu vorbesc prea mult. As putea face ca acest lucru sa nu mai existe. Dar ma tem de ceva : anume ca : Daca voi fii intro relatie cu ea imi este rusine sa o sarut. pentru cu nu am mai facut asta niciodata si nu stiu cum straight face Si acele gesturi de muscare a gatului. nici din astea nu stiu laughing). Cum as putea face toate acestea, vreau niste sfaturi de la fete daca se poate(sa stiu ce cred ele) si de la baietii care au procedat astfel cu iubitele lor. Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| GeutzzaaTha a răspuns:

Nimeni nu se naste invatat sa sarutewinking nu e nicio problema daca nu stii. o sa invetiwinking trebuie doar sa faci ceea ce simti in sarut.Nu incerca sa faci cine stie ce chesti..sa te dai mare pentru ca s-ar putea sa nu.ti iasawinking in orice caz..Totul se iunvata deci nu.ti face griji happy si faza cu muscarea gatului..hmmthinking de fapt e mai mult pupat..sa o saruti pe gat pentru ca multi/multe se excita atunci cand sunt sarutati pe gatwinking Baftaaa!